ЉУБАВНИ СТИХОВИ НАШИХ ГИМНАЗИЈАЛКИ НА ЗАВРШНОЈ ВЕЧЕРИ МАНИФЕСТАЦИЈЕ „ЛЕНКИН ПРСТЕН“
TAGS: dom kulturegimnazija srbobranlenkin prsten

Завршно вече овогодишње манифестације „Ленкин прстен“ било је посвећено младим песницима који су своје љубавне стихове прочитали у Дому културе. Међу љубитељима писане речи, на сцени су се нашле и ученице Гимназије и економске школе „Светозар Милетић“, које су у оквиру званичног програма прочитале своје стихове. Емотивне речи привукле су пажњу србобранске публике, а организатори су посебно похвалили гимназијалце који се сваке године одазивају позивима Дома културе и труде се да брижљиво негују традицију по којој је препознатљив „Ленкин прстен“. Овом приликом честитамо свим ученицима и надамо се да ће неко од њих у скоријој будућности иступити на сцену и као један од лауреата ове песничке манифестације.