СВЕЧАНОМ ДОДЕЛОМ ДИПЛОМА ИЗ ШКОЛЕ ИСПРАЋЕНА 54. ГЕНЕРАЦИЈА МАТУРАНАТА
TAGS: 54. generacija maturanatasvečana dodela diploma

У суботу, 20. јуна 2020, у свечаној сали наше школе уприличена је свечана додела диплома са којом је, на традиционалан начин, испраћена 54. генерација матураната. Ученике је поздравила директорка школе Марија Туторов и пожелела им срећу на даљем животном путу. Уз присуство одељењских старешина, предметних наставника и чланова породица, матурантима су свечано уручене дипломе, а потом су проглашени и ђаци генерације. За четворогодишњи смер, титулу ђака генерације понела је ученица Јована Стојановић, док је на трогодишњем смеру за ђака генерације проглашена Драгица Јелић. Њима су уручене посебне дипломе и награде међу којима су се нашле и уметничке слике са мотивима Србобрана. По завршетку свечаности ученици су се упутили на матурско вече, а додела диплома била је, званично, њихова последња школска обавеза. Овим путем још једном им желимо успех на даљем животном путу и надамо се да ће са знањем и животним искуством које стекли током година проведених у нашој школи, лакше стићи до својих циљева. Срећно, матуранти!

Колектив Гимназије и економске школе „Светозар Милетић“