ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ГИМНАЗИЈАЛАЦА ЗА ПОМОЋ МАЛОМ СТЕВАНУ НАЂУ
TAGS: humanitarna akcija

У петак, 7. јуна 2019. године, успешно је завршена хуманитарна акција „Базар радости“ за помоћ Стевану Нађу који болује од леукемије. Ученици наше школе су показали своју хуманост тако што су прикупили и израдили предмете које су продавали на локалној пијаци, и тако успели да сакупе 68.000,00 динара које су уплатили на рачун нашег малог суграђанина.

Директорка школе захвалила се свим ученицима , као и девојкама које су продавале сапуне, колаче, накит, одећу и играчке на србобранској пијаци. Она је посебно похвалила Иву Михајлов, Драгану Аничић, Јовану Мркшић, Данијелу Кустудић и Елену Шијачић, као и професоре Игора Парожанина и Тијану Мелезовић. Истовремено, директорка је упутила захвалност свим ученицима наше школе и суграђанима који су помогли ову хуманитарну акцију донирајући своје производе, али и посетиоцима пијаце који су куповином поклона и давањем новчаног прилога показали хуманост.