КЛУБ „АКТИВНИ МЛАДИ“ УСПЕШНО РЕАЛИЗОВАО РАДИОНИЦУ ПОВОДОМ ДАНА ЗАЉУБЉЕНИХ
TAGS: aktivni mladidan zaljubljenih

У петак, 8. фебруара 2019. године, клуб „Активни млади“ организовао је радионицу поводом Дана заљубљених. У креативној радионици, која је реализована у периоду од 16 до 18 часова, учествовало је осам ученица наше школе, које су у сарадњи са проф. историје Светланом Пајић Јојкић израдиле сапуне занимљивих облика и припремиле кутију за љубавне порукице у коју ће, током наредне недеље, ученици моћи да оставе своје љубавне поруке.

У овом креативном пројекту учествовале су ученице: Дарија Чолић, Барбара Коломпар, Софија Врсајковић, Елена Шијачић, Јелена Мирковић, Ива Михајлов, Јована Мркшић и бивша ученица – Лидија Шарић. Израдом креативних предмета оне су започеле ову акцију, а она ће трајати све до Дана заљубљених који ћемо у школи обележити у четвртак, 14. фебруара. Како је изгледала радионица која је одржана током јучерашњег дана, можете погледати на фотографијама у прилогу: